Állásajánlat

Aktuális állásajánlatunk
Értékesítő munkatárs
Feladatok:
– Potenciális ügyfelek keresése, kapcsolatfelvétel és személyes megkeresés – Új piaci lehetőségek folyamatos felkutatása
– Az értékesítési volumen és a forgalom növelése
– Partnerekkel való kapcsolattartás

Elvárások:
– Ügyfélközpontú gondolkodás
– Kitűnő kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
– Kiváló tárgyalókészség
– Önálló és eredményorientált munkavégzés
– Kreativitás
– Empátia
– Megfelelő kapcsolatrendszer
– Pontos, precíz munkavégzés
– Legalább középfokú végzettség
– Értékesítés területén szerzett 1-3 éves gyakorlat
– Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
Előny:
– Bizalmi termék értékesítésében szerzett gyakorlat
– Szakmai ismeretek
Amit kínálunk:
– Teljesítmény arányos bérezés
– Rugalmas munkavégzés lehetősége / Home office
– Folyamatos szakmai továbbképzés
Amennyiben a fentiekben önmagára ismer, kérjük juttassa  el magyar nyelvű, fényképes szakmai önéletrajzát az iroda@irodaszerellato.hu címre. Ref:”Szenvedélyem az értékesítés”